Yhteystiedot

JOHTOKUNTA 2022
Jukka Kukkola, pj. 050-363 2700 jukka.kukkola(a)kotinet.com
Yrjö Uusivirta 044-2924564 yrjo.uusivirta(a)gmail.com
Jukka Korkiakoski 050-564 5847  
Ossi Hautalahti 040-843 1159 ossi.hautalahti(a)kotinet.com
Tuomas Ahola 040-8201384 tuomasahola(a)hotmail.com
Unto Virkkula 040-725 7411 unto.virkkula(a)kotinet.com
Enni Annunen 040-7538214 enni.annunen(a)gmail.com
Jaana Ojala 040-593 9186 jaana.ojala(a)kalliopp.fi
Markku Mäkinen 040-5482662 markku.makinen(a)kotinet.com

 

Ota yhteyttä, anna palautetta

Nivalan Urheilijat ry

Tuiskutie 2
85500 Nivala

Vuoden 2022 jäsenmaksut ja maksuohje

alle 15 v. 10 €
aikuiset 15 €
perhe 30 €
ainaisjäsen 300 €

Jäsenmaksu suoritetaan tilille:
FI07 5291 0810 0000 56
Kirjoita viestiosaan urheilulaji ja perhemaksun ollessa kyseessä kaikkien perheenjäsenten nimet.